Categories

Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Fotopráce

Digitální fotobanka

Vlastníme  rozsáhlou fotobankou vysoce kvalitních digitálních snímků zejména z oboru zemědělství a ovocnářství, kterou neustále rozšuřujeme.  Po písemném svolení lze snímky publikovat za dohodnutých podmínek. Cena závisí na konkrétním užití, jde-li o výhradní či nevýhradní použití atd.

Produktová fotografie

Nabízíme pořizování aranžovaných produktových či ilustračních fotografií.

Fotografie na zakázku

Pořizujeme dokumentační, reportážní i umělecky zaměřené fotografie z vaší firmy, předváděcích akcí, výstav atd.

Fotobanka diapozitivů

Vlastníme rozsáhlý archiv diapozitivů (24×36, 6×6) s tematikou krajina, příroda a zemědělství. Zašlete-li svou poptávku, promptně Vám odpovíme a zašleme nabídku.

Profesionální fotografické či video prezentace

K propagačním či vzdělávacím účelům pro vás natočíme, sestříháme, ozvučíme profesionální videoprezentace, případně je propojíme s fotografiemi z vašeho archivu.

Fotografické tisky

Nabízíme umělecké velkoformátové fotografie (laminované,  adjustované do  rámu z broušeného hliníku) pro použití k výzdobě jednacích, společenských i pracovních prostor vaší firmy. Pro užití na výstavách, předváděcích akcích atd. je dodáváme i v exteriérovém provedení.